Informace pacientům týkající sešíření nákazy
koronaviru (COVID-19) v ČR.
Játra

Udělejte první krok

Objednejte se na vstupní vyšetření

Základem je dostatek informací

Byla vám diagnostikována rakovina jater a nyní se rozhodujete jakou léčebnou metodu vybrat, posuzujete přínosy léčby, hledáte, jak dál postupovat. Základem pro správné rozhodnutí, je mít dostatek informací nejen o vašem onemocnění, ale i o léčebných metodách, jejich benefitech a případných komplikacích. V Protonovém centru vám umožníme setkat se s našimi zkušenými lékaři, kteří vám na tyto otázky odpoví. Během vstupního vyšetření lékař zároveň posoudí vaši diagnózu, váš zdravotní stav a stadium onemocnění a rozhodne, zda je ve vašem případě protonová léčba vhodná.

Prvním krokem je vstupní vyšetření

Při vstupním vyšetření s lékařem získáte informace o protonové léčbě a jejím průběhu. Konzultace je bezplatná a k ničemu vás nezavazuje. Termín si můžete domluvit u našich koordinátorek léčby přesně podle vašich časových potřeb. Vstupní vyšetření trvá přibližně 20 minut. V průběhu této konzultace lékař bude posuzovat váš zdravotní stav a stadium onemocnění a z toho důvodu potřebuje mít k dispozici maximum lékařských zpráv, proto si přineste veškerou zdravotnickou dokumentaci a výsledky vyšetření. Koordinátorky léčby jsou vám k dispozici na telefonním čísle +420 222 998 989 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Co bude následovat po vstupní konzultaci?

V případě, že je vaše diagnóza vhodná a může být ve vašem případě použita protonová terapie, musí být léčba ještě doporučená a odsouhlasená ze strany Komplexního onkologického centra. A následně ze strany vaší zdravotní pojišťovny musí být vydáno stanovisko, že souhlasí s proplacením vaší léčby. Koordinátorky léčby našeho Protonového centra můžete kdykoliv kontaktovat na telefonním čísle +420 222 998 989, a ochotně vám poradí a pomohou i s administrativou a formalitami.

Protonová léčba rakoviny jater je proplácena zdravotními pojišťovnami

Protonová léčba rakoviny je léčbou hrazenou z veřejného zdravotního pojištění a je uvedena i ve vyhlášce Ministerstva zdravotnictví ČR. Protonové centrum má uzavřené smlouvy s následujícími zdravotními pojišťovnami:


Proces při schvalování protonové terapie:Při zamítnutí léčby vám pomůžeme

V případě, že nastane situace, kdy dojde k zamítnutí žádosti ze strany Komplexního onkologického centra nebo ze strany vaší zdravotní pojišťovny, obraťte se na naše centrum. Společně situaci zvážíme a navrhneme další postup, jak se k protonové léčbě rakoviny jater dostat.

Samoplátce

V pražském Protonovém centru si pacient může léčbu protonovým paprskem uhradit sám. Podmínkou je, aby protonová léčba byla odborníky našeho centra doporučena jako vhodná pro danou diagnózu.

Chcete více informací o léčbě rakoviny jater ?

‹ Zpět

Játra

Kontaktní formulář

Objednejte se na konzultaci léčby
Souhlasím se zpracováním údajů
Více informací o o souborech cookies naleznete zde