Informace pacientům týkající sešíření nákazy
koronaviru (COVID-19) v ČR.
Játra

Jsme tu pro vás

pacient je pro nás prioritou

Respektujeme individuální potřeby našich pacientů

Ke každému pacientovi přistupujeme individuálně, respektujeme jeho potřeby a požadavky s ohledem na jeho zdravotní stav. Všem věnujeme dostatečnou pozornost, čas a osobní přístup v průběhu celého procesu léčby. Naši lékaři všem zájemcům podrobně vysvětlí výhody protonové terapie a odpoví na všechny otázky, které se týkají nádorových onemocnění jater. Naším cílem je být partnerem pro každého pacienta, být mu oporou a poskytovat mu kvalitní péči šitou na míru. Po celou dobu léčby v našem centru vás budou provázet naše koordinátorky, kontaktujte je na telefonním čísle +420 222 998 989.

Dlouholeté zkušenosti našich lékařů

Naši lékaři mají dlouholeté zkušenosti v oblasti radioterapie, a to nejen v rámci protonové léčby, kterou v Protonovém centru nabízíme, ale i v rámci běžné fotonové léčby. Díky našemu vybavení, technologii, zkušeným odborníkům, vynikajícím výsledkům léčby a profesionálnímu přístupu je naše centrum řazeno mezi nejlepší světová protonová centra.

Moderní technologie protonové terapie

V našem centru využíváme pro léčbu pacientů s nádorovým onemocněním metodu tužkového skenování, která umožňuje minimalizovat vedlejší nežádoucí účinky, protože dokáže přesně zaměřit cílovou oblast a dopravit potřebnou dávku záření do nádoru. Protonová léčba významně snižuje ozáření okolí nádoru a životně důležitých orgánů.

Jsme tu pro vás

Od prvního kontaktu s Protonovým centrum jsou vám k dispozici naše koordinátorky, kdykoliv se na ně můžete obrátit. Ochotně vám vysvětlí základní informace o protonové léčbě, zprostředkují vám setkání s našimi odborníky na protonovou léčbu nebo vám pomohou s formalitami a administrativou. Koordinátorky zastihnete na telefonním čísle +420 222 998 989.

Spolupracujeme s dalšími institucemi

Protonové centrum spolupracuje s odborníky v rámci Komplexních onkologických center, Specializované onkologické skupiny i s dalšími zdravotnickými institucemi. Také úzce spolupracuje s 1. lékařskou fakultou UK, Fakultou jadernou a fyzikálně inženýrskou ČVUT v Praze a dalšími význačnými vzdělávacími institucemi. Zasazujeme se o podporu vědy a výzkumu.

Chcete více informací o léčbě rakoviny jater ?

‹ Zpět

Játra

Kontaktní formulář

Objednejte se na konzultaci léčby
Souhlasím se zpracováním údajů
Více informací o o souborech cookies naleznete zde